ram 2 giga edhe ram 1 gig perepel leptop

Shitet nga: tahir 30 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
2 rama ka 2 giga DDR2 me ftofje dhe ram 2 copa ka ni gig per leptop epel ajmek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim