Tastiera te ndryshme per Laptopa

Shitet nga: Samir Dje 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten lloje te ndryshem te tastierave per laptop te reja dhe te perdorura.

Te gjithe tastierat jane te testuara dhe ne gjendje te rregullt.

Shkruani për më shumë.

Acer
Asus
Compaq
Dell
eMachines
Fujitsu
Gateway
HP
Lenovo
MSI
Medion
Packard Bell
Terra
Toshiba
Samsung
Sony VAIO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim