USB flash 32 GB + OTG Adapter për telefona Android

Shitet nga: Orest Dje 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 EUR   8 EUR

Komuna: Prizren
Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Oferta përfshin një USB 32 GB + dhuratë një OTG adapter për transfer të fajlave në telefona Android.

USB është i ri, i testuar dhe është i përmasave shumë të vogla. Është i pershtatshem per perdorim të gjerë, për PC, laptop, tablet, radio makinash, TV etj.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine në lokacione sipas marrëveshjes ndërsa në të gjitha viset e tjera blerësi paguan 2 euro për posta të shpejta me dergim brenda 24h deri ne 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim