Aparat per ndegjim Aparat per Vesh

Shitet nga: luli 21 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   180 EUR

Komuna: Prizren
Kemi aparate ndegjimi per vesh te sjellura nga Gjermania ku keso lloje te aparateve nuk prodhohen me jane nga firmat me te njohura dhe tregojne kualitet, ***kemi aparate te vogla edhe per femije ***!!! Aparatet jane ne gjendje shume te mire dhe te forta per ndegjim,per nga forma kemi te vogla te mesme e te medhenj. Vetem kur ti bleni e i perdorni do ta shifni vleren dhe kvalitetin e tyre. Mund te me telefononi ne ditepune; (hene-premten) nga ora 18°°-22°°, ndersa ne fundjave; (shtune-diele) nga ora 11°°-22°°. Ju faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim