Bateri mbushje per tel univerzale

Shitet nga: Samsung 23 Sht 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prizren
Shes baterin per mbushjen e gjith telefonave d.m.th eshte univerzale e ardhun nga zwicra si dhe eshte me dy dalje ne te njejten koh mbushen dy telefona kontakto ne viber +37745571691
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim