Camer qe montohet ne tel

Shitet nga: camer 06 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prizren
Shes kamera Moment qe montohen ne kamer te telefonit dhe I jep fotos rezolucion te madh dhe kualitet te fotos shum te lart monrohen leht ne tel dhe ashtu demontohet bajn per iphone 5 dhe iphone 5 s jan treja paperdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim