Mbrojtese per iPhone 4 edhe 4S(me sticker minions)

Shitet nga: Argjend 05 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prizren
Shitet mbrojtesja e telefonit per iPhone 4 dhe 4S e cila e ka sticker minions
viber : +38649168516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim