Mbushes

Shitet nga: iphone 29 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes mbushes vetem per iphone 5 ne gjendje te regullt dhe eshte ky ne foto(nuk ban per iphone 5s).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim