Ndegjuse te mshefta per provim

Shitet nga: Srvis Dje 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Shesim kufje me magnet te reja fabrikisht çmimi vetem 20 Euro
Do te thot keto qe i shesin te tjeret neper merrjep qe thone fjala e fundit e teknologjis pastaj vetem nje par veq dy par me kan mbet gjoja se lir 30-40 euro une i shes 20 euro ( te reja te pa perdorura dmth punojn me dy bateri 9v ) .
Keto te 20 eurove ja kam ndrru pjest ja kam vendos pjes gjermane dhe i shes vetem 35 euro dhe jap garancion.
Dmth kto 35 euro krejt pjest i kan te ndrrune te qitne pjes me garancion.
Ju vendosni per ate me dy bateria kineze me 20 euro apo ate me garancion 35 euro
kto 35 euro i kan edhe shum sene tjera te ndrrune si magnetat per vesh ma te vogjel ; magneti special per mi nxerr nga veshi ; integralli qe punon me nje bateri 9 volt (bateria zgjat shum gjat diku gjysme dite ndersa ato me dy bateria maksimum nje ore) ;kablla fabllen me mikrofon fabrikisht te samsungit etj shiqo ne foto lexo

kufije
kufje
blututh
kufje me magnet
blututh me magnet
ndegjojse
ndegjojse me magnet
kufje per provim
ndegjojse per provim
Kufje kufje per provime
mini ndegjojse
mini kufje
ndegjuse
kufje per kopjim
ndegjojse per kopjim
ndegjuse per kopjim
per me kopju
ajfon
iphone
samsung
telefon
provim
golf
mercedes
test
cd
numer
ipko
vala
049769183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim