Numer i njejt Ipko dhe Vala-288-546

Shitet nga: sala 26 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Jan dy numra shum pak te perdorur jan te njejt jan shum pak te perdorur edhe ate familjar jan ne emer timin pa kurfar problemi.
Sms nuk pranoj.
Mundeni dhe ne viber +38649288546
Drime nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim