Numrat e ipkos 049 666 035 dhe 049 666 036

Shitet nga: Al 03 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten tre numra te ipkos

049 666 035
049 666 036 dhe

049 777 807
perkthimi ne emrin e bleresit beher menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim