Numri Vala dhe Ipko te njejt 288-546

Shitet nga: sala 10 Pri 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Numri Val dhe Ipko eshte shum pak i perdorur dhe ate familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim