Portable Furnizim me energji elektrike

Shitet nga: Hadir 28 Nën 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Kapaciteti i baterisë: 6600mAh
Battery Lloji: baterive litium-jon
Smartphone, telefonat celularë, Tablet PC, .mp3, Mp4, Digital përdoret për të ngarkuar aparatin tuaj dhe makineri në një Kjo është një burim portativ pushtet.
Kabllo 50 cm Micro USB në Paketën
Hyrje tensionit është: 5V 1A
Tensionit është dalëse: 5V / 1A 5V / 2.1
I kaltër LED ekran të tregon ngarkuar
LED elektrik dore
Pesha 145 g
Përmasat: 101x63x21.5mm
Viber: +37744494699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim