Power Bank Battery, per iphone 5 dhe 5s, 4200 mAh

Shitet nga: Alban Krasniqi 15 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Shes batterin shtes per iphone 5 dhe 5s eshte ngjyr gold, eshte e re, prej ebay e kam ble, mbush iphone 5 dhe 5s poashtu mund ta perdorni per te mbushur tjeter telefon, ka edhe nje dalje USB Output...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim