Printer

Shitet nga: Edi 20 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Printer KONICA MINOLTA ( magicolor 7450)
Printon A3 dhe A4 color
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim