SD CARD 32GIGA DHE 8GIGA

Shitet nga: SD CARD 24 Jan 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Janë në gjendje të rregullt. Për më tepër thirrni në
044/ 351896 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim