SanDisk Micro SD 8 GB

Shitet nga: Orest Dje 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 EUR   5 EUR

Komuna: Prizren
Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Brendi: SanDisk (kompani amerikane)
Kapaciteti: 8 GB

Karta eshte ne paketim origjinal hermetik te SanDisk.

E përshtatshme për PC, laptop, smartphone (Samsung, HTC etj), tablet, radio makinash, fotoaparate, kamera, GPS etj.

Mundeson video regjistrim me HD (High Definition).

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine ne lokacione sipas marrveshjes ndersa ne te gjitha viset e tjera ne Kosove bleresi paguan 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24h deri 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim