USB OTG adapter për telefona me Android

Shitet nga: Orest Dje 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Ky adapter përdoret në të gjitha llojet e USB-ve, pa marrë parasysh kapacitetin dhe shpejtësinë dhe mundëson transferin e të dhënave ndërmjet telefonave me Android dhe kompjuterëve.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine ne lokacione sipas marrveshjes ndersa ne te gjitha viset e tjera bleresi paguan 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24h deri 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim