VPW V-13 Powerbank 6600 mAh Portabël Furnizim me e

Shitet nga: Hadir 11 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren

⦁ Kapaciteti i baterisë: 6600mAh
⦁ Battery Lloji: baterive litium-jon
⦁ Smartphone, telefonat celularë, Tablet PC, .mp3, Mp4, Digital përdoret për të ngarkuar aparatin tuaj dhe makineri në një Kjo është një burim portativ pushtet.
⦁ Kabllo 50 cm Micro USB në Paketën
⦁ Hyrje tensionit është: 5V 1A
⦁ Tensionit është dalëse: 5V / 1A 5V / 2.1
⦁ I kaltër LED ekran të tregon ngarkuar
⦁ LED elektrik dore
⦁ Pesha 145 g
⦁ Përmasat: 101x63x21.5mm
⦁ Viber:+377 44 494 699
Gjendja e sendit: I Ri
Telefoni: 044 494 699
Viber:+37744494699

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim