WIERLLES MBUSHJE

Shitet nga: arsim 28 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
shes mbushje telefoni ma sitem wierles mbushja asht origjinal per samsung s6 dhe s6 edge asht origjinal samsung me faktur e kom per me shum info 049150099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim