iPhone Samsung etj Mbushes dhe telefon

Shitet nga: Vica 12 Dhj 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Prizren
Telefoni eshte nje model i ri qe ne Kosove nuk ka ende ne treg. Sapo i ardhur nga Gjermania eshte i ri me kuti. Eshte nje telefon qe mban baterin deri ne tre muaj me garancion. Ky telefon mund te sherbej edhe si mbushes baterie per Iphone 5, Iphone 5s, I phone 6, Samsung e tjera. Ky telefon eshte dizajnuar per njerez qe merren me biznes te cilet nuk kan koh te hargjojne duke e mbushur telefonin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim