COMPUTER SERVICE -044-467-010

Shitet nga: NOLI 25 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
SERVIS PER COMPUTER
FORMATIZIM DHE SERVIS I GJDO KOMPUTEREVE.DHE GJDO PAISJE SERVISOHET NE VEND.ME CMIME SHUM TE LIRA
PER GJDO NEVOJ 044-467-010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim