BËJM HEQJEN E ICLOUD

Shitet nga: Baki 24 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bëjm heqjen e icloud te IPHONE
Dhe te gjith shteteve heqjen e kodit
Për te funksionuar me të gjith kartat e botës
5,5s,6,6+,6s,6s+

Perqdo lloj icloud na lajmroni ju tregojm
Na kontaktoni ne numrin me posht
Baki.Ios
Viber/whatsapp
+37745557553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim