Heqja e icloud

Shitet nga: Baki 20 Jan 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
:Bëjm heqjen e icloud te iphone
Dhe servisimin
Dhe te gjith shteteve heqjen e kodit
Iphonat 5 dhe 5s vetem nese kan numer ne ekran bëhet heqja e icloud
6,6+,6s,6s+,7,7+
Perqdo lloj icloud na lajmroni ju tregojm
Na kontaktoni ne numrin me posht
BAKI.IOS
shkruani- thirrni në. viber / whatsapp
+37745557553.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim