Çanta për aparat Nikon dhe Canon

Shitet nga: Galdim V 23 Maj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Ofrojme shërbim në gjithë Kosovën me an te postes private KOEX per 24/h në adresën e kërkuar vetëm për 3 euro. pagesa bëhet gjatë marjes së produktit nga posta UPS. Kontaktoni me an të telefonit 044/ 487 122 viber :+36849490470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim