Aparat Digital Fujifilm Finepix S

Shitet nga: Rikard 11 Krr 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
shes aparatin digital FujiFilm Finepix S 14 megapixel , lens 18x eshte shum pak i perdorur dhe shume i ruajtur, e shes per arsye se e kom nje aparat tjeter , vjen edhe qanta si dhe mbrojtesi i objektivit.


Tag:
Iphone , samsung ,vw , audi , opel , mirsubishi , golf ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim