Aparat Panasonic DMC-F3

Shitet nga: Sadri 08 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin Panasonic DMC-F3 i ardhur nga Holanda , pak i perdorur por ne gjendje shum te mire. Posedon bateri dhe mbushes.


Karakteristikat:
Lloji: Panasonic Lumix DMC-F3
Kamera: 12.10 Megapixels
Madhesia e senzorit: 1/2.33 inch
Lens: 4.00x zoom(28-112mm eq.)
LCD

Qmimi 35.-.Euro dhe nuk diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim