Aparat i Ri Nikon D3300 me 32 Gb extrem Sandisk

Shitet nga: Granit 09 Tet 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Aparati eshte i ardhur nga zvicrra Data : 08.10.2015
SPECIFIKAT:
- 24.2 MEGA PIXEL
- FULL HD XHIRIM ne 1080p (60, 50, 30, 25, 24 fps), kurse 720p ne (60, 50 fps)
- DISPLAY 3INCH
- PROCESORI: EXPEED 4
- 3D TRACKING
- BLIC TE INTEGRUAR
- ISO deri 25600
- 5 FOTO NE SEKOND

Qmimi i padiskutueshem.

Faliminderit Merrjep.com
kam shitur 3 aparate Fotografik te ri : ( Nikon D5500 Nikon D5200 dhe Nikon D3300) brenda 2 dite FLM ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim