Aparatet SONY Dhe OLYMPUS,Ndrrim Me Telefon

Shitet nga: Edon 26 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Aparatet te Firmave SONY Dhe OLYMPUS jan te sapo Ardhur nga Gjermani ne shendje Perfekte jan te ri dhe me tgjitha pjeset e tyre,Te gjith Mbushen me rrym Ju mirepres Nderrim i Mundeshem me Telefon ......
Aparati SONY (55euro)
Aparati OLYMPUS (60euro)..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim