Canon 1000D lens 18-55

Shitet nga: Veton 12 Maj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Canon 1000D i rujtun me lens 18-55 adapter bateri dhe qant.Nderrim nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim