Canon 1100D me 2 Lensa 18-55mm dhe 75-300mm

Shitet nga: SUAD 07 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Eshte i ri i sapo ardhur nga gjermania .
Vjen me 2lensa 18-55mm ( standard ) dhe super 70-300mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim