Canon 7d + 2lensa (18-135 mm dhe 50mm f1.8 ) + b..

Shitet nga: Flamur Thaqi 04 Dhj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Canon EOS 7d + 2lensa (18-135 mm dhe 50mm f1.8 )+ Canon BG-E7 Battery Grip(origjinale) + 1GB MemoryCard

Aparati eshte shum i rujten dhe ate pak i perdorur, e kam perdor vetem per photoshooting
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim