Digital foto aparat

Shitet nga: prizren 07 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
shes digital nikon 10.0 piksel punon mir ban foto te bukura e shihni dhe vet asht orgjinal vetem pa adapter asht..ka adapter 3 ero me ja ble ku shiten telefonat mbushet me at adapter pa problem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim