Foto aparat digital

Shitet nga: shenoll 22 Krr 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Canon me mbushse orzhinal ,
mbushse dhe barerija jan th reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim