Lens Objektiv 50mm f1.8 per Canon

Shitet nga: Suad 06 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
I perdorur ne gjendje shum te mir , ka fokus auto dhe manual , blenden ma te vogel e ka 1.8 dmth e ban shum blur fotografin permas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim