Lens dhe flash per canon

Shitet nga: xxx 17 Gsh 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet lens dhe fllesh per canon 70$ qmimi per dyt kontakt edhe ne viber 045460615
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim