Nikon D3000 18-55 mm dhe 70-300 mm

Shitet nga: Getoar 21 Pri 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Nikon D3000 me 2 Lente ne gjendje perfekte, Lenti Nikon 18-55 mm dhe Tamron 70-300 mm (2 muaj perdorim, opsionin macro), Qanta orgjinale bashk me Adapterin Orgjinal te Nikon. Kembet per aparatin 160 cm t larta.
Aparati ka 6300 shkrepje gjithsej dhe eshte shume pak i perdorur pa asnje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim