Nikon D7000 me 4 objektiva

Shitet nga: arben 25 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Babi po e shet foto aparatin, don ta blejë tjetër. Po thotë se e shet lirë për vlerën që e ka. Kush është i interesuar, kontaktojeni.

Nikon D7000, me 4 objektiva (lense).

AF-S Nikkor 18-55mm 1:3.5 - 5.6 G (Klasik)
AF-S Nikkor 50mm 1:1.4 G (e përkryer për portrete dhe fotografim në errësirë)
Tokina (Aspherical) SD 11-16mm F 2.8 (IF) DX Nikon mount (kënd gjerë)
Opteka 650-1300mm 1:8-16 Teleobjektiv (fotografime teleskopike)

Çka vjen tjetër? Çanta e lëkurës, filtra, polarizatorë, remote shkrepje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim