Nikon D80 i perdorur

Shitet nga: Galdim V 27 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Nikon D80 ne gjendte prefekte .
Përfshin Trupin dhe lente 18-105mm AF - DX Zoom Nikon-
Adapterin - baterin
qanten e re Nikon (nuk eshte ne foto)
2 Gb Kartel

Funksionet
2.5 - inch ekran LCD fotografim i shpejt
10.2 - megapixel CCD kap detaje të mjaftueshme për të mëdha, printime foto me cilësi te larte.
11-zonë per AF sistem
Auto mode ISO
RAW dhe JPEG mode
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim