Nikon D80 lens 18-55

Shitet nga: Veton 22 Pri 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Nikon D80 me objektiv 18-55 bateri adapter dhe qant.Nderrim nuk bej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim