OBJEKTIV DHE BLIC NIKON

Shitet nga: BENI 03 Dhj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
1)- objektiv nikon 24-120 f4.vr pothuajse i ri vetem tesimi eshte bere,,cmimi 410 euro i diskutueshem 2)- blic nikon SB 910 POTHUAJSE I RI CMIMI 390 EURO I DISKUTUESHEM....FLM CEL; 0682192885 0695422502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim