Panasonic Lumix DMC-FZ50

Shitet nga: Sadri 05 Pri 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Foto Cameren digjitale te markes Panasonic Lumix DMC-FZ50 10.1-megapixel

Camera esht e tipit ekskluziv me permasa te veqanta, rezultatet te foto's jan te cilesis shum te lart.
Ket e ben te mundshme focusi Leica DC Vario-Elmart.
Fotot jan te cilesis me te lart dhe ja kalom qdo camere tjeter me mbi 20 megapixel.

Karakteristikat tjera:
10.1-megapixel high resolution CCD
LEICA DC VARIO-ELMARIT 12x optical zoom (35-420mm equiv.)
MEGA O.I.S.(Optical Image Stabilizer) system
Venus Engine III processor
Full photographic control
2.0-inch flip-out 207k high resolution LCD
High resolution electronic viewfinder
Fast startup and operation
TTL Flash hot-shoe

Qmimi 250,- euro. Vet kam paguar 599,- euro para dy vite, esht shum pak e perdorur.
Komplet met qat dhe aksesoret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim