Panasonic Lumix DMC-TZ18

Shitet nga: Taulant 24 Jan 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Panasonic Lumix DMC-TZ18 në gjendje të rregullt me të gjitha pajisjet shtesë.
16x zoom wide
14.1 megapixel
zoom ratio 20x
3inch lcd screen
Kontaktoni dhe në Viber +38643955222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim