SONY PMW 100

Shitet nga: sony 12 Shk 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate

SHES KAMEREN E RE PROFESIONALE SONY PMW 100.Kamera eshte prodhim JAPAN .KAMERA VJEN ME 2 KARTELA NJE 64GB

DHE NJE 32GB ME 2 BATERI,KA LEXUESIN E KARTELAVE SXS ,MBUSHESIN SI DHE QANTEN E KAMERES.PER ma shume shiko linkun

https://www.youtube.com/watch?v=CfDns5M6gds
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim