SanDisk Extreme SD XC 16 GB 90 MB/s U3 4K

Shitet nga: Orest Dje 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Brand: SanDisk
Kapaciteti: 16 GB
Shpejtesia: Class 10 UHS Extreme 90 MB/s

Paketimi është origjinal SanDisk dhe përfshin kartën SD prej 16 GB.

E përshtatshme për kamera (inçizim deri ne 4K), PC, laptop, radio makinash, fotoaparate, GPS etj.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine në lokacione sipas marrveshjes ndersa në të gjitha viset e tjera në Kosovë bleresi paguan per transport 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24-48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim