Shes Foto dhe video aparatin Fujifilm 12.2 megapix

Shitet nga: Lindi 29 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Foto dhe video aparatin Fujifilm 12.2 megapixell, ose e ndrroj me naj boc te oksigjenit (CO2). Me kete aparat me te cilin mundesh me bo foto shum kualitative por edhe mundesh me iqizu si videokamer, eshte vetem nje jav i perdorur. ka memory card 4 gigabajt. ky eshte bler 115 euro por per shkak se nuk po me nevojitet e shes 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim