Shitet Aparat Profesional Canon EOS 7D Aparati sh

Shitet nga: Deni Shop 02 Mar 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Aparat Profesional Canon EOS 7D
Aparati shoqerohet :Lentet +Cante + karikues
-18MP APS-C CMOS sensor
-8 shkrepje ne sek
-1080p HD video regjistrim me kontroll manual
-3.0 inch pamje e carte me ekran LCD II
-1.0x zmadhim dhe mbulim 100 % te pikpamjes
-Wirelessi shpejte
-Izolim mjedisor
(Aparati ka 20642 mije shkrepje)
-Me lente Canon 70-210 mm
Aparati eshte ne gjendje ''Perfekt''
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim