Sony Alfa a200 Aparat Digjital Per Foto

Shitet nga: Zani 28 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
E shes Arapartin Per Foto Digjital . Shum osht i rujten . Vetem nje problem eka ne obzhektiven kurt qilet aparati dridhet obzhektifi por mas 3 sekonta qet foto shum kualitet dhe pa problem . Qanten e ka edhe 1 bateri rezerv .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim