Sony Dsc H400 20.1 Megapixel

Shitet nga: Rinor 22 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Sony Dsc H400 Compact Camera ,20.1 Megapixel,63x optical zoom,i paperdorur.Se bashku vjen qanta dhe elementet tjera perkatese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim