ZEISS IKON aparat gjerman i vjeter 70vjet.

Shitet nga: amsall 07 Maj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparat te vjeter 60-70vjet.
Ngjendje perfekte,punon.
amsall
BOJ NDRRIM ME ZINGJIRE TE ARGJENTIT
kontaktoni:049-132896 dhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim